HROCHland
Hry na hrdiny
ULMEA AI
Wheeria
Orwarské knížectví
Publikace
Dodatky
Styrea
E-mail
Jiné činnosti skupiny
Civilization IV

naše stránky hostí
valka.cz

po zkušenosti doporučujeme
firefox_home

rádi navštěvujeme
kvasha.net

stáhněte si logo operátora
logo operátora

Úvodem Rok 1991 Zrození světa Do budoucna Vaše příspěvky

Plány do budoucna

Tak tedy odstartovalo orwarské knížectví na svojí dráhu z minulosti do budoucnosti a otázky se hrnuly ze všech stran.
  Co se bude dít??? Budou rikhové těmi v pozadí orwarského dění? Budou zloději, jak je zvykem u hobitů v Dračím Doupěti? Je hobarský čaroděj Světlan také rikho? Kdo je vlastně Tirin? Najednou tu bylo městečko Bor, v něm čtvrť rikhů, objevili se orwarští krollové a podivné kšeftíky borského podsvětí.
  A co teprve Vilen! To je už docela veliké město. Zdálo by se, že příběh směřuje přímo do hlavního města, ale není to pravda.
Vilen je velkým rozcestníkem a toho, co může malé hobarské hrdiny potkat je mnoho. Jak už to v Dračím Doupěti bývá, tehdy ´U havlíčků´ leccos řešily kostky. Namísto dalších možných přátel se Tirin a Akat setkávají, aniž by to zprvu tušili, postupně s hlavami obou částí rozštěpené vilenské gildy. Ostatní možné zápletky se zatím kroutí do neurčita. Nepadla pravděpodobnost. Spousta příběhů se však už zrodila a postavy stojící mimo aktuální děj již žijí vlastním životem. Spády bří. Villků, plány vilenského velmože, Karlíkův boj s podsvětním oponentem, jednání zatím málo známého kovářského mistra Iana a v neposlední řadě temné stezky Karmelina Laurose, které zatím nelze spatřit ani v letmých obrysech na hranici zorného pole, ale už tu jsou a začíná být jasné, že ti nejsilnější se s Laurosem jednou setkají tvář í v tvář.
Vynořuje se minulost Lorena Aelena, naopak stále více se zdá zahaleno to, co předcházelo setkání námezdného válečníka Yarda s družinou. A otázka nejpalčivější: Povede Světlanova rada opravdu k senzačnímu nalezení Křišťálového věštce, kterého hledají už generace historiků a dobrodruhů?
Kdo ví...
Příběh teprve začal.