HROCHland
Hry na hrdiny
ULMEA AI
Wheeria
Orwarské knížectví
Publikace
Dodatky
Styrea
E-mail
Jiné činnosti skupiny
Civilization IV

naše stránky hostí
valka.cz

po zkušenosti doporučujeme
firefox_home

rádi navštěvujeme
kvasha.net

stáhněte si logo operátora
logo operátora

Araver Sangyr Důvěra za důvěru Gebriti Astver Sangyr Intres z Twolu Boj o moc Rod Laurosů Úpadek rady Nástup byrokratů Vilem z Llonu Příběh ztracené paměti

Nástup byrokratů

  Orwar byl zachráněn, do knížectví se vrátil hřejivý pocit z magické ochrany a jediní, kdo želeli nových pořádků byli příslušníci staré vojenské šlechty.
  Dokonce i orwarští pánové už se necítili v takovém nebezpečí. Stravlinu sloužila většina z nich a Kruh se postaral, aby se to jeden o druhém dozvěděli. Teď spíše obraceli své zraky k těm o nichž si nebyli jistí, zda s nimi plují na stejné lodi. Život v knížectví se natolik uklidnil, že vznikl prostor pro spoustu fám, kratochvílí a při povrchním pohledu by se mohlo zdát, že je všechno v nejlepším pořádku. Nebylo. Hlava rodu Laurosů v Emregalu snovala své plány a nikdo netušil, jaký bude další krok temné bašty na jejímž pozadí se matně rýsoval jemně řezaný profil boha Kosze.
  Funkce šlechty se pomalu měnila. Jakoby tato epocha nepotřebovala silné osobnosti, schopné bojovníky, finance se dostávaly do rukou účetních, správců a písařů, vznikl prostor pro korupci - zkrátka - nastalo období byrokracie, trvající plných dvěstě let.