HROCHland
Hry na hrdiny
ULMEA AI
Wheeria
Orwarské knížectví
Publikace
Dodatky
Styrea
E-mail
Jiné činnosti skupiny
Civilization IV

naše stránky hostí
valka.cz

po zkušenosti doporučujeme
firefox_home

rádi navštěvujeme
kvasha.net

stáhněte si logo operátora
logo operátora

Publikace | vydané | připravené k vydání

V knize Araverův meč budete svědky prvních krůčků kouzelnického učně Tirina z vesnice Hobar, obývané příslušníky rasy rikhů. Tirin ztratí část paměti a aby získal své vzpomínky nazpět, vysílá jej jeho mistr, kouzelník a soudce Světlan i mladým kolegou Akatem na cestu za tajemstvím bájného Křišťálového věštce, který by snad mohl znát odpovědi na Tirinovy otázky. Zvědavost mladým rikhům poněkud zkomplikuje život, potkají přátele, kteří jim pomohou, ale o tom už se dočtete v knize Araverův meč.

Vyšlo v nakladatelství ROBIDA v roce 2001


Tirinovo jméno se stalo známým, i když při prvním pohledu na mladého rikha málokoho napadne, že právě on je kouzelníkem, o kterém se poslední týdny tolik hovoří. Není mu však dopřáno vyhřívat se na výsluní slávy. Temný mág z tajemné bašty Emregal uprostřed zakázaného lesa, Karmelin Lauros, je příliš mocným protivníkem na to, aby bylo bezpečné zůstat v Orwaru. Tirin se v knize Dech Ledového krále vydá s přáteli na daleký sever, hledat město Bórvik.

Vyšlo v nakladatelství ROBIDA v roce 2002

 

Román V moci proudu je příběhem starého, vínu a samotě holdujícího muže jménem Eirell, kterého z podnapilé letargie vyruší znepokojivý vzkaz. Obsah kurýrem doručeného pergamenu mu připomene minulost, před kterou utekl, minulost, na kterou toužil zapomenout. Právě ta minulost jej navzdory propasti času vyžene z dalekého jihu starého knížectví na cestu za kdysi známou vůni magie, kterou už deset let nepoužil.

Vyšlo v nakladatelství Mladá Fronta v roce 2007